Piiri 107-I
Lions I-piiri
Piiri 107-I
Lions I-piiri

Yhteystiedot

Piirikuvernööri Antero Stenius, antero.stenius(at)lions.fi, GSM 050 5909 664

Piirisihteeri Seija Stenius, seija.stenius(at)lions.fi

Viestintäjohtaja Ulla Karppinen, ulla.karppinen(at)lions.fi, GSM 040 5033 128

Jäsenjohtaja Eija Tuomaala, eija.tuomaala(at)lions.fi, GSM 040 8678 152

Palvelujohtaja Mari Korpela, mari.korpela(at)live.com

Koulutusjohtaja Tapani Tasanto, tapani.tasanto(at)lions.fi, GSM 
045 1227 295

lions.oulu(at)gmail.com